Napište nám

Dodací podmínky

Poštovné a balné není účtováno v případě doručení v rámci České republiky. Koncová cena uvedená u každé knihy je tedy včetně balného a poštovného.

V případě doručení mimo Českou republiku a v případě vyžádaného urychlení doručení ze strany zákazníka si nakladatelství SETOUTBOOKS.CZ s.r.o. vyhrazuje účtovat poplatek distributora k ceně knihy. Zákazník o výši poplatku musí být informován prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Reklamační řád

1. Kupující podá reklamaci jedním z uvedených způsobů:
o ON-LINE
Vyplněním on-line formuláře na odkazu napište nám.
o E-MAIL
Zasláním e-mailu na adresu setout@volny.cz
o TELEFONICKY
Telefonní číslo: +420 222515829
o POŠTA
Zasláním reklamace na adresu:
Roman Míšek, Tyršova 11, 120 00, Praha 2,
o Každá reklamace musí obsahovat:
o číslo objednávky
o popis zjištěných závad a jejich projevů
2. Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí kupujícího elektronickou poštou, pokud se s kupujícím nedohodne jinak.
3. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě.
4. Každá reklamace je zaznamenána a kupujícímu přístupná na stránkách knihkupectví, kde je k dispozici náhled na aktuální průběh řešení reklamace a vyjádření prodávajícího. Při podání on-line je kupujícímu zobrazen vyplněný reklamační formulář upravený pro tisk.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

V našem nakladatelství právě vyšla kniha autorů Marka Vokouna, Zdenka Cahy, Seana Patricka Sassmannshausena a František Stellnera s názvem Analýza současného trhu práce v Jihočeském kraji a Horní Falci. Spoluvydavatelem je Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, knihu ke stažení najdete  na http://www.vstecb.cz/data/1513848185431Analyza-soucasneho-trhu-prace-v-Jihoceskem-kraji-a-Horni-Falci.pdf.

Ke stažení je zde rovněž kniha "Metodika výuky podnikatelských kompetencí na vysoké škole" Metodika výuky PK_VŠ.pdf

obalka1a copy.gif

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

Rusko a střední Evropa II. díl

Právě vychází druhý díl knihy Rusko a střední Evropa v 18. století od autora Františka Stellnera. Přináší hlubší pohled do kulturního, sociologického a ekonomického vývoje Ruska, zatímco v prvním díle autor sledoval více podíla Ruska na mezinárodní politické a diplomatické scéně.

Cena: 328,- Kč

obal -m.jpg

Antologie moderní arabské povídky

Tato kniha představuje výběr povídek z pera nejmladších arabských autorů. Čtenáři tak mají možnost ochutnat poetiku spisovatelů z Egypta, Iráku, Jemenu, Libye, Ománu a Jordánska.

Antologie_moderni_arabske_literatury_1.jpg

Egypt v době Muhammada Alího

Kniha zabývající se osobností vládce Egypta Muhammada Alího. Kniha si klade za cíl na základě archivních dokumentů zmapovat vývoj jeho vlády a problémy působení této vynikající osobnosti na mezinárodním poli.

ob-M-Ali[1].png

MODERNÍ SPISOVNÁ ARABŠTINA II. díl

II. díl Spisovné moderní arabštiny autorů Jaroslava Oliveria a Františka Ondráše. Učebnice přináší pokračování gramatiky spirovného jazyka s větším přihlédnutím k syntaxi moderní spisovné arabštiny.

MSA-ob-rezavaII[4].jpg

František Ondráš: Autobigrafický narativní dokument v díle egyptského autora Sun ´allíáha ´Ibrahíma

Kniha je určena všem, kteří se věnují studiu arabské literatury. Mapuje práci egyptského prozaika Sun ´alláha ´Ibráhíma. Autobiagrafické románové texty tohoto autora jsou spjaty s politickými moderními dějinami Egypta. Děj románů se odehrává v Káhiře, na různých místech Egypta a v USA. František Ondráš, přední arabista sleduje skutečnost v níž se prolínají fiktivní světy, které se stávají narativními strukturami generujícími románové příběhy

ondras-autobio[1].jpg

Návštěvnost stránek

420349
Nakladatelství Roman Míšek Set Out